Zamyšlení nad kariérou

4. ledna 2010 v 12:48 |  Jason Donovan
Hugo Hifkind (The Times) nám přináší zamyšlení Jasona Donovanova nad kariérou při jejich setkání před premiérou Priscilly, královny pouště.
Sedí naproti mě v obrovském tanečním studiu ve východním Londýně, kolena u sebe, ruce založené na hrudi, vypadá menší a podsaditý, než před pár lety, má kratší vlasy, ale není zdaleka tak plešatý jako na fotkách. Sešli jsme se k rozhovoru o jeho nové roli v muzikálu Priscilla, královna pouště. Jason Donovan hraje Ticka, víceméně hlavní roli.


Jason Donovan říká, že s touto show má legrační spojení, protože mu byla nabídnuta vedlejší role v původním filmu Priscilla... v r. 1992. A proto by se mohlo zdát, že tak trochu žije v minulosti.
Když se tento film obsazoval, zrovna Jason žaloval časopis Face, který uvedl, že je homosexuál.
Jason Donovan říká, že to byla špinavá záležitost. Otázka nebyla o sexualitě, ale o upřímnosti. Spousta lidí tvrdila, že jsem to měl nechat být. Problém byl v tom, že bych lhal o sobě a tak jsem udělal toto rozhodnutí, uzavírá tutu záležitost Jason Donovan.
Od té doby jako kdyby paradoxně účinkoval v gay rolích mnohokrát.

Dále Jason Donovan říká, že vystupovat na jevišti je součástí jeho charakteru. Překvapivě sděluje, že chtěl být grafik. Byl jedináček a jako jedináček hodně přemyšlel a tak mladý myslitel nakonec vymyslel, že chce být herec. Požádal otce a ten ho vzal na konkurz a dostal roli v Skyways.

V době kdy odešel ze seriálu Neighbours byl Jason Donovan úspěšnější než jeho otec a dodává, že všechno se naučil od něho. Dále se Jason Donovan ptá, kde je pak psychologie, když vyděláte za týden více než otec za rok? To už je pak matematika.
V té době byl jeho úspěch dokonce dvojnásobný. Jeho hity byly na 1. místě a jako australský muž-herec byl také na 1. místě. Jason Donovan říká, že je to úžasné, vůbec to nezní vychloubačně, ale jako kdyby mluvil někdo jiný o Jasonu Donovanovi. Dodává, že sdělovací prostředky zajímají dvě období, když jste dole a nebo nahoře. Když jste uprostřed to nikoho nezajímá.

Když přijde řeč na děti, Jason Donovan se úplně rozzáří a svou ženu nazývá nejlepším přítelem.
Nyní úspěšně kombinuje rodinný život s kariérou.

Účastnil se show "Celebrity", aby to nakoplo jeho kariéru a Jason Donovan si myslí, že to zafungovalo. I když Hollywood mu ještě nevolal. Nejsou mu nabízeny scénáře ze všech stran, ale myslí si, že své místo už má.

Článek přeložila D-z-e-i-n-a
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evelin Evelin | Web | 5. ledna 2010 v 9:19 | Reagovat

Hezký článek!

2 Pansy♥SB♥ Pansy♥SB♥ | Web | 10. ledna 2010 v 20:14 | Reagovat

Moc pěkné! Třeba mu teprve Hollywood zavolá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama