Strmý pád

16. listopadu 2009 v 15:19 |  Životopis
Vše o drogách - co jim předcházelo a co jim vzalo dech

V roce 1991 se Kylie Minogue dala dohromady se zpěvákem INXS Michaelem Hutchencem. Jason účinkoval v hlavní roli v muzikálu " Joseph and the Technicolor Dreamcoat" a volný čas trávil kouřením trávy a posloucháním Nirvány.

V roce 1992 žaloval Jason Donovan časopis Face pro urážku na cti pro jejich tvrzení, že je homosexuál. Proces vyhrál a jako odškodné 200.000 liber. Navzdory vítězství to nebyla doba oslav, protože publikum se během procesu od Jasona odvrátilo. Přestože Jason učinil dohodu s vydavateli, že nebude chtít náhradu, aby časopis finančně nezničil, toto gesto přišlo příliš pozdě pro mnoho fanoušků.

V roce 1993 odchází vyčerpaný z muzikálové role Josepha a vydává album "All Around the World", které nebylo již tak úspěšné, nedostalo se ani do Top 20 (všechna předchozí alba do Top 10) a ani nebylo vůbec vydáno v jeho rodné Austrálii. To byl konec kariéry jako popová hvězda a Jason začal užívat kokain.V roce 1995 se opět objevil Jason Donovan na titulních stranách časopisů a to poté co na narozeninové párty tehdy jedenadvacátých narozenin modelky Kate Moss ve Viper Room v Los Angeles přišel dokonce kvůli předávkování málem o život. V té době prý užíval dva gramy kokainu denně a do vězení za držení drog prý nešel jenom díky Michaelu Hutchencovi z INXS, který v době, kdy ležel Jason v bezvědomí než dorazila zdravotnická pomoc, mu vyprázdnil všechny jeho kapsy. Jason si dále vydělával na živobytí hraním po klubech, vydělal slušné peníze, ale nenaplňovalo jej to a potřeboval se z tohoto bodu dostat. Začal pracovat v muzikálech.

V roce 1998 byl obsazen do hlavní role muzikálu Rocky Horror Show, které mělo britské turné a jako asistentka tam pracovala Angela Malloch, mezi níž a Jasonem vznikl vztah. V roce 1999 Angela otěhotněla. V té době Jason stále ještě užíval drogy, ale již v menším množství. Láska k Angele a očekávanému dítěti jej pobídla k ukončení jeho závislosti na drogách.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evelin Evelin | Web | 18. listopadu 2009 v 18:15 | Reagovat

Zajímavá etapa života!

2 Pansy♥SB♥ Pansy♥SB♥ | Web | 21. listopadu 2009 v 13:04 | Reagovat

Moc mě zaujalo, že mu Michael vyprázdnil kapsy :) Jsi moc šikovná takhle to všechno vymyslet a sepsat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama